AsanProje.ir :: آسان پروژه

بزرگ ترين و ارزان ترين مركز فروش انواع پروژه ها و طرح هاي آماده دانشجويي

کارت گرافیک در کامپیوتر شخصی دارای جایگاهی خاص است . کارت های فوق اطلاعات دیجیتال تولید شده توسط کامپیوتر را اخذ و آنها را بگونه ای تبدیل می نمایند که برای انسان قابل مشاهده باشند. در اغلب کامپیوترها ، کارت های گرافیک اطلاعات دیجیتال را برای نمایش توسط نمایشگر ، به اطلاعات آنالوگ تبدیل می نمایند. در کامپیوترهای Laptop اطلاعات، همچنان دیجیتال باقی خواهند ماند چون کامپیوترهای فوق اطلاعات را بصورت دیجیتال نمایش می دهند.
اگر از قاصله بسیار نزدیک به صفحه نمایشگر یک کامپیوتر شخصی نگاه کنید ، مشاهده خواهید کرد که تمام چیزهائی که بر روی نمایشگر نشان داده می شود از “نقاط” تشکیل شده اند . نقاط فوق ” پیکسل ” نامیده می شوند. هر پیکسل دارای یک رنگ است . در برخی نمایشگرها ( مثلا” صفحه نمایشگر استفاده شده در کامپیوترهای اولیه مکینتاش ) هر پکسل صرفا” دارای دو رنگ بود: سفید و سیاه . امروزه در برخی از صفحات نمایشگر ، هر پیکسل می تواند دارای ۲۵۶ رنگ باشد. در اغلب صفحات نمایشگر ، پیکسل ها بصورت ” تمام رنگ ” (True Color) بوده و دارای ۱۶/۸ میلیون حالت متفاوت می باشند. با توجه به اینکه چشم انسان قادر به تشخیص ده میلیون رنگ متفاوت می باشد ، ۱۶/۸ میلیون رنگ بمراتب بیش از آن چیزی است که چشم انسان قادر به تشخیص آنها بوده و بنظر همان ده میلیون رنگ کفایت می کند!

sakht afzar
کارت گرافیک چیست ؟
مبانی کارت گرافیک
پردازنده های کمکی گرافیک
عناصر دیگر بر روی کارت گرافیک
استاندارد های کارت گرافیک
کارت گرافیک سه بعدی
چه چیزی یک تصویر سه بعدی را ایجاد می نماید ؟
گرافیک سه بعدی چیست ؟
چگونه می توان یک تصویر را مشابه شکل واقعی آن ایجاد نمود؟
AGP
وضعیت گذرگاهها قبل از AGP

|دانلود| فروشگاه خرید رمز

قیمت:2000 تومان

شماره فایل: ۱۰۷(جهت خرید رمز)

فرمت: پاورپوینت – PPT

تعداد اسلاید: ۵۲ اسلاید + عکس

توجه: پس از دانلود فایل برای خرید اینترنتی رمز فایل به آدرس ramz.digifinal.com مراجعه و رمز شماره ۱۰۷ را جهت باز کردن فایل فشرده شده zip خرید کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل با شماره ۰۹۳۸۹۳۹۲۴۰۴ – ۰۲۸۲۵۴۱۱۰۰۴ تماس حاصل فرمائید.

دسته ها: تحقيق

ارسال دیدگاه


فید مطالب

پشتیبانان